TESCOMA cedník s mísou VITAMINO ø 28 cm, 5.0 l

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v tescoma.cz

Už jsem koupila jednu, je velká, jen je škoda, že už není v jiných barvách, kvalitní plat

• kvalitní plast
    • líbí se mi sada mísa + cedník, krásně do sebe zapadnou při skladování
  • , zakoupeno v tescoma.cz

Mám již stejný cedník s mísou v menším vydání a je to super produkt. Cedník je skvělý na cokoliv od oplachování ovoce po cezeni těstovin a v míse se super zaděláva těsto.

Produkt nemá žádné parametry.

Vynikající pro oplachování ovoce a zeleniny pod tekoucí vodou a pro jejich podávání, zbylá voda z opláchnutých potravin odkape do mísy. Obě nádoby lze používat samostatně, mísu pro přípravu a podávání salátů nebo servírování ovoce, cedník k cezení uvařených těstovin, brambor apod. Vyrobeno z prvotřídního odolného plastu, vhodné do ledničky a do myčky. 3 roky záruka.

• kvalitní plast
    • líbí se mi sada mísa + cedník, krásně do sebe zapadnou při skladování

• , zakoupeno v tescoma.cz

Skvělá věc, doporučuji všem.

ok

Bezva

• , zakoupeno v tescoma.cz

• krásně velká mísa pro větší rodinu
  • , zakoupeno v tescoma.cz

Zatím jsem nevyzkoušela, ale vypadá dle mých představ.

• , zakoupeno v tescoma.cz

• Jak cedník, tak i mísu lze použít samostatně
  • , zakoupeno v tescoma.cz

Velmi dobře funguje při zcezení hovézí polévky.