TESCOMA univerzální cedník PRESTO

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v tescoma.cz

• Pro mě skvělý, prostě univerzální, jednoduché zacházení, omyvatelnost a skladnost. Nový jsem koupila na chatu. Starému, co mám doma se sice po letech ulomil hrot, ale na funkčnosti to neubírá, je stále dost dlouhý.
  • , zakoupeno v tescoma.cz

• Tento jsem kupovala jako dárek. Sama už jeden mám asi 10 let a plast, i když trochu popraskal, stále drží.

Velmi skladný a praktický cedník. Jen slijete vodu a nepotřebujete žádnou další nádobu. Na těstoviny a noky skvělá věc. Rýže by asi propadávala, ale tu dělám dušenou, takže v ní žádná voda nezbývá a cedník není třeba :o)

• , zakoupeno v tescoma.cz

Praktická pomůcka, urychlí cezení. Když jsem ji ukázala, tak mám za úkol přikoupit ještě další kus pro člena rodiny.

Produkt nemá žádné parametry.

Vynikající pro snadné cezení pokrmů v nádobí ¤ 14 – 28 cm. Při pomalém nebo opakovaném cezení horkých pokrmů používejte kuchyňskou rukavici nebo chňapku. Vyrobeno z prvotřídního plastu odolávajícího vřící vodě, vhodné do myčky. 3 roky záruka.

úžasné!

Je to vychytávka.

• , zakoupeno v tescoma.cz

Skvělá věcička. Nicméně čekám, kdy ten plast praskne. Kdyby to bylo ze silnějšího plastu, tak to nemá chybu.

• , zakoupeno v tescoma.cz

It was practically impossible to find this particular strainer anywhere, and I am happy to have found it on Tescoma! The quality is really durable, and it's space-saving of course

*****

• , zakoupeno v tescoma.cz

Praktický a šikovný pomocník.

• , zakoupeno v tescoma.cz

• Prakticky pomocnik pro slevani vody z hrnce